O NAS

Serdecznie witamy na naszej stronie!

Nasza firma powstała z zamiłowania i pasji do zwierząt. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. W ofercie posiadamy bogaty asortyment wysokiej jakości produktów akwarystycznych i zoologicznych w konkurencyjnych cenach. Stale dążymy do zwiększania oferty dla akwarystów, posiadaczy oczek wodnych, właścicieli psów, kotów i innych zwierząt domowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby opisy oferowanych przez nas produktów były jasne i zrozumiałe, a jednocześnie techniczne wyczerpujące, tak aby każdy klient mógł dokładnie i szczegółowo zapoznać się z produktem przed jego zakupem. Jeśli to nie wystarczy służymy fachową poradą. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zdobyta wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zapewnić zadowolenie Klientów z którymi współpracujemy.

Oprócz sklepu internetowego, prowadzimy również sprzedaż hurtową produktów zoologicznych, których jesteśmy producentem, dystrybutorem lub importerem. Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, hodowców prowadzących zarejestrowaną działalność gospodarczą w branży zoologicznej. Oferujemy dogodne zakupy przez Internet po zalogowaniu w panelu / zakładce SPRZEDAŻ HURTOWA. Zamówiony towar wysyłamy na terenie całego kraju oraz Europy.

Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony www.pethobby.pl przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień przez nasza firmę odbywa od poniedziałku do piątku.

Czas realizacji zamówienia przedmiotu trwa od 24h do 3 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zamówienia złożone i zapłacone do godz. 10.00 wysyłane są jeszcze tego samego dnia. Pozostałe zamówienia wysyłamy następnego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie maksymalny termin realizacji w ciągu 7 dni roboczych w przypadkach wystąpienia problemów technicznych, chwilowego braku towaru, czy remanencie. Jeśli w ciągu 7 dni roboczy nie uda nam się nadać paczki, informujemy o tym klienta i proponujemy propozycję rozwiązania problemu lub zwrot wpłaty.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Dane Firmy:

HURTOWNIA ZOOLOGICZNA www.pethobby.eu

ul. Cicha 31, 05-462 Żanęcin

NIP: 526 283 61 10, REGON: 141172967

Dołącz do grona naszych zaufanych klientów hurtowych.

Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę oraz możliwość złożenia zamówienia telefonicznie. Dostarczamy produkty akwarystyczne oraz do zbiorników wodnych, takich jak do oczka wodne i stawy.

sprawdź ofertę

RESUN to światowej sławy firma high-tech z 31-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji produktów wodnych, stawowych, dla gadów i zwierząt hodowlanych. RESUN otrzymał nagrodę Patent Demonstration Enterprise przyznaną przez Narodowe Biuro Własności Intelektualnej i jak dotąd RESUN zdobył ponad 300 patentów krajowych i zagranicznych.

Marka, która powstała w 2005 roku i jest przedsiębiorstwem produkcyjnym zajmującym się badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą sprzętu akwarystycznego. Firma SOBO zawsze podtrzymywała trend szybkiego rozwoju, łączna liczba pracowników wzrosła do 800 osób dzięki ciągłej pogoni przemysłu akwarystycznego, silnej sile technicznej, bogatemu doświadczeniu oraz stabilnej jakości produktów.

Firma Sunsun Group Co., LTD została założona w 1985 roku. Przez ponad 30 lat nieustannych wysiłków stale wprowadza innowacje w dziedzinie: zwierząt domowych, maszyn do akwakultury, urządzeń przemysłowych itp. Dzięki ogromnej skali produkcji i marketingu oraz zaawansowanemu trybowi zarządzania, Sunsun nieprzerwanie dostarcza wysokiej jakości towary i usługi na rynki krajowe i zagraniczne.

KONKURENCYJNE CENY    |    NAJWYŻSZA JAKOŚĆ    |    SZEROKI ASORTYMENT

KONKURENCYJNE CENY

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

SZEROKI ASORTYMENT